среда, 15 января 2014 г.

Скандал на Євромайдані. «Ударівця» зґвалтували свої ж "побратими"

Як стало відомо, в ніч з 14-го на 15 січня п.р. на столичному Євромайдані відбулася чергова надзвичайна подія. У готелі «Затишок» (м. Київ, вул. Богданівська, 10) стався інцидент між учасниками «Євромайдану», які перебували у м. Києві по лінії Херсонського осередку ПП «УДАР».

Зокрема, двоє чоловіків: колишні засуджені, обидва відсиділи від 4 до 8 років (Дмитро - до цього працював на кухні в КМДА, та його напарник Юрій) зґвалтували третього активіста, який проживав з ними в гуртожитку. Після спроб потерпілого викликати міліцію відбулось його повторне «опускання». За свідченнями осіб, наближених до нардепа А.Путілова, останнім у терміновому порядку готуються журналістські публікації про провокацію з боку влади.Цікавим є той факт, що на даний час лідерами опозиції та комендантами євромайдану вказаний факт ретельно замовчується і вживаються екстрені заходи для недопущення витоку будь-якої інформації та локалізації конфлікту. Визначальним є той факт, що проживання у готелі оплачує саме народний депутат А.Путілов. Він же і є координатором “ударівців” від Херсонщини.

Нагадаємо, що це уже не перший випадок зґвалтування учасників акцій протесту у наметовому містечку євромайдану – 30 грудня минулого року 31-річна жителька Чернігівської області заявила в міліцію Києва, що її зґвалтували в наметі на Майдані Незалежності.

Проблема насильства і катувань на Євромайдані виникла фактично після переходу його у некероване анархічне русло. Також питання неконтрольованості процесів на євромайдані, його криміналізації і скочування до добровільного концтабору за охоронюваним периметром зумовлене фактичною неможливістю здійснення охорони громадського порядку співробітниками міліції, яких не впускають за «периметр свободи».

У що перетворюється Євромайдан і які ще кримінальні метастази у центрі столиці він спровокує, прогнозувати важко. Висновок доволі сумний – з ідеї євроінтеграції Євромайдан таки перетворився на добровільний концтабір суворого режиму, де панують далеко неєвропейські закони.

За матеріалами: http://newseek.org


Комментариев нет:

Отправить комментарий